.
oferta
Posadzki mineralne

powrót do pełnej oferty

ABS DuroSystem - samopoziomujące posadzki przemysłowe

Floor 4610 DuroTOP (ABS 410 DuroTop) karta katalogowa

Zastosowanie
Floor 4610 DuroTop jest przeznaczony do szybkiego wykonywania równych, gładkich i dokładnie wypoziomowanych posadzek o grubości 4-15 mm obciążonych lekkim, średnim i dużym ruchem transportowym oraz poddawanych intensywnemu ścieraniu w miejscach, takich jak: fabryki, magazyny, hale produkcyjne, garaże, itp. Nadaje się do stosowania w obiektach remontowanych i nowych, na podłoża konstrukcyjnie nośne. Jeżeli posadzka będzie narażona na zawilgocenie i działanie substancji chemicznych, jak: oleje, rozpuszczalniki, kwasy, itp., to jej powierzchnia musi być zabezpieczona odpowiednią powłoką ochronną. Do stosowania wewnątrz budynków. Zaprawą Floor 4610 DuroTop można także wykonywać spadki do 1,5%.


Floor 4630 DuroLit (ABS 430 DuroLit) karta katalogowa

Zastosowanie
Floor 4630 DuroLit jest przeznaczony do szybkiego wykonywania równych, gładkich i dokładnie wypoziomowanych posadzek o grubości 5-15 mm obciążonych dużym i bardzo dużym ruchem transportowym oraz poddawanych intensywnemu ścieraniu w miejscach, takich jak: fabryki, magazyny, hale produkcyjne, garaże, rampy, platformy itp. Nadaje się do stosowania w obiektach remontowanych i nowych, na podłoża konstrukcyjnie nośne. Posadzka może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz budynków w miejscach o łatwym odpływie wody. Jeżeli posadzka będzie narażona na zawilgocenie i działanie substancji chemicznych, jak: oleje, rozpuszczalniki, kwasy, itp., to jej powierzchnia musi być zabezpieczona odpowiednią powłoką ochronną. Za pomocą zaprawy Floor 4630 DuroLit można także wykonywać spadki do 1,5%.


Floor 4716 Primer (ABS MD 16 Grunt) karta katalogowa

Zastosowanie
Preparat Floor 4716 Primer służy do gruntowania podłoży przed każdym zastosowaniem zapraw podłogowych i posadzek przemysłowych ABS DuroSystem. Nadaje się do gruntowania podłoży pod inne zaprawy na bazie cementu.


Floor 4650 DuroColour (ABS 450 DuroColour) karta katalogowa

Zastosowanie
Floor 4650 DuroColour jest przeznaczony do szybkiego wykonywania równych, poziomych i gładkich posadzek o grubości 4-15 mm obciążonych intensywnym ruchem pieszym, ręcznymi wózkami paletowymi oraz sporadycznym transportem pojazdów o całkowitym ciężarze nie przekraczającym 3,5 t na kołach ogumionych. Znajduje zastosowanie w kompleksach przemysłowych, sklepach, magazynach, powierzchniach wystawienniczych, budynkach użyteczności publicznej. Nadaje się do stosowania w obiektach remontowanych i nowych, na podłożach konstrukcyjnie nośnych. Do stosowania wewnątrz budynków. Zaprawą Floor 4650 DuroColour można także wykonywać niewielkie spadki do 1,5%.


O firmie | Oferta | Nasze referencje | Certyfikaty | Fundusze Europejskie | Archiwalne przetargi | Kontakt
Posadzki żywiczne | Posadzki betonowe | Posadzki mineralne | Renowacje posadzek | Zabezpieczenia chemoodporne | Nawierzchnie sportowe | Nasze realizacje

Projekt Deos